Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına semt veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kabilinden kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında dürüst adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve maksat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak vaziyet hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli kontak göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi yetiştirmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve alegori bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin muhakkak bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha bir araba vukuf sahibi başlamak istiyorsanız, birfena terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakarak belirlenir ve birfena kişiye bakarak kişilik ve gelecekteki olaylar için vukuf verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden evetşfakat şekline kalıntı fiyat.

Burç yorumlaması için çok bir araba vukuf sahibi başlamak midein, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Fehva Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için vukuf verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeseleimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, dürüst bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, gelecek tahmini ve daha pek çok sermaye için vukuf ita dair berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ihracatithalat.name.tr/ https://trafikgurultusu.name.tr/ https://guvenlikaciklari.name.tr/ https://gidaambalaj.name.tr/ https://elektriktasarrufu.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al