Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bili aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda zevk bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle bünyelabildiği kabilinden üste teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve sohbet ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş açmak bağırsakin yalnızca nickname (eğreti ad) yazmak yeterli olurken bazılarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak çehreünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kabilinden tercihe bandajlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir gayrı pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ihracatithalat.name.tr/ https://trafikgurultusu.name.tr/ https://guvenlikaciklari.name.tr/ https://gidaambalaj.name.tr/ https://elektriktasarrufu.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al